شرکت دانش‌بنیان ژرف‌‌اندیشان فناور زیست‌‌بسپار (ZFZ)

شرکت دانش‌بنیان ژرف‌‌اندیشان فناور زیست‌‌بسپار (ZFZ) با هدف ساخت تجهیزات پیشرفته پزشکی و مواد واسط آزمایشگاهی از سال 96 شروع به فعالیت نمود. افتخار ما بهره‌گیری از دانش متخصصین جوان و بومی در حوزه‌های مختلف زیستی و مهندسی در بخش تحقیق و توسعه شرکت از یک سو، و کسب عنوان یکی از شرکت‌های موثر در پیشرفت صنایع شیمیایی و پزشکی از دیدگاه انجمن‌ها و نهادهای مختلف در سال 1398 و 1399 است.

کسب عناوینی چون نامزد یکی از 100 مدیر برتر کشور در سال 1399، نامزد یکی از 100 شرکت برتر در راستای مشتری­‌مداری در سال 1399، شرکت برتر پارک فناوری پردیس در سال 1399، متخصص برتر پارک فناوری پردیس در سال 1399، همکاری مدیرعامل شرکت به عنوان استاد خبره برای 3 سال متوالی با بنیاد نخبگان، و بومی‌سازی کوچک‌مولکول‌های شیمیایی و مواد پلیمری حدواسط بخشی از افتخارات ارزشمند ثبت شده در کارنامه شرکت ما است.

وجود متخصصین در زمینه‌های شیمی، مهندسی پلیمر، مواد، زیست‌شناسی، مهندسی بافت و مهندسی پزشکی، ما را در شناخت هرچه بیشتر نیاز دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی و هم‌چنین حوزه سلامت، محصولات دارویی و آرایشی- بهداشتی یاری نموده است. واحد تحقیقات و توسعه شرکت ژرف‌اندیشان فناور زیست‌بسپار، نوآوری و انطباق با نیازهای اصلی کشور در حوزه سلامت را در دستور کار خود قرار داده است.

اگرچه تهیه محصولات با فناوری‌های به‌روز دنیا، کاری سخت و دشوار است، با این وجود، لذت ارائه یک فرآورده کاربردی و بهره‌برداری کشور از یک دستاورد جدید، انگیزه لازم را به تیم تحقیقاتی ZFZ بخشیده است.

فهرست